Vítejte na stránkách našeho rodinného penzionu „U Školy". Pro Vaše víkendové pobyty, rodinnou rekreaci nebo firemní akci nabízíme pěkné ubytování na okraji Velkých Bílovic, největší vinařské obce v Česku.

     

cyklisté vítáni

 

Služby

V našem penzionu najdete krásné ubytování i řadu dalších služeb. Naservírujeme Vám výtečnou kuchyni, můžete u nás pohodlně a bezplatně zaparkovat a máme přípojení k internetu. K dispozici je Vám rovněž prostorná zahrada s venkovním posezením, grilem, udírnou, otevřeným ohništěm a letním barem. Využít můžete i hřiště na plážový volejbal a bazén. Děti si jistě užijí na pískovišti, skluzavce, trampolíně a několika prolézačkách. Nedaleko penzionu se pak nachází fotbalové hřiště a tenisové kurty. 

Skvělé zázemí pro cyklisty

Jestliže chcete krásy jižní Moravy poznávat na kole, máte u nás dveře otevřené. Náš penzion je totiž zapojen do projektu Cyklisté vítáni. To znamená, že si kola u nás můžete bezplatně uložit, zapůjčíme Vám jednoduché nářadí k opravě, můžete si vyprat a usušit oblečení a výstroj a také Vám prozradíme tipy na jednodenní cyklovýlety. V našem penzionu si kola můžete i zapůjčit, k dispozici máme celkem 6 kusů horských kol pro dospělé. Cena za půjčení jednoho kola je 280 Kč za první den, za každý další den 200 Kč. Kola je potřeba si předem rezervovat a před vypůjčením je nutné složit vratnou kauci 1 000 Kč.

Využijte nezávazné rezervace pobytu Rezervovat pobyt

Výtečná kuchyně

V našem penzionu vaří výborný kuchař pan Dušan Pálka, který se stará nejen o vyhládlé žaludky našich ubytovaných hostů při návratech z výletů po okolí, ale i o prezentaci své kuchyně na nejrůznějších kulturních nebo soukromých akcích. Níže pro Vaši představu uvádíme výběr z aranžmá jak jednotlivých pokrmů, tak stolování.
V případě zájmu je možné domluvit přímo na místě občerstvení k vínu v rámci řízených degustací v okolních vinných sklepech a to i pro větší počet osob. Jestliže Vás tyto obrázky nadchly, rádi pro Vás připravíme firemní oslavu či svatební hostinu včetně aranžmá interiéru.

Zámek Lednice

Svatba - vinařství Mádl

Ostatní akce

 

Naši hosté nám napsali
Na oslavu mých narozenin jsem měla u p. Pálky objednáno veškeré jídlo, včetně rautu. Jídlo i raut byl, velmi chutně připraven a naservírován - ''vynikající''. Majitel je velmi ochotný, klientovi splní veškerá přání a ve všem vychází vstříct. Můžu všem moc doporučit.

 

   Strouhalová Hana, Břeclav

WEBEDITOR DOMÉNY s.r.o.