Vítejte na stránkách našeho rodinného penzionu „U Školy". Pro Vaše víkendové pobyty, rodinnou rekreaci nebo firemní akci nabízíme pěkné ubytování na okraji Velkých Bílovic, největší vinařské obce v Česku.

     

cyklisté vítáni

 

O nás

Rodinný penzion „U Školy“ byl postaven v roce 2004 a díky své přátelské atmosféře se k nám naši hosté opakovaně vrací. Pochvalují si blízkost sklepů a vinic, které se nachazí necelý kilometr od nás. Je to velmi příjemná procházka, která Vám při večerním návratu ze sklípka může pomoci vystřízlivět.
Další z výhod našeho penzionu je dobrá poloha – leží na okraji Velkých Bílovic pouhé 3 km od dálnice D2 směr Bratislava, exit 42 – Podivín. Pokud se k nám chcete dostat jinak než autem, jednoduše můžete využít i veřejnou dopravu.
 
Jelikož penzion spravujeme již mnoho let, máme zkušenosti s nejrůznějšími žádostmi a přáními. Vždy se snažíme je ochotně a co nejlépe splnit. A proto, pokud budete mít jakékoliv dotazy či přání, nebojte se nás zeptat. Vždy Vám rádi odpovíme a pomůžeme. Ať už je to otázka, jak se dostat do lednického zámku, nebo který vinař Vám ochotně otevře svůj sklep a provede Vás mezi vinohrady.
 
Mezi naše hosty patří milovníci vína, vášniví cyklisté křižující jižní Moravu i rybáři mířící k blízkému rybníku. Hojně našich služeb využívají rovněž fotbalové kluby, protože pouhých 500 m od penzionu se nachází dobře udržované fotbalové hřiště, které lze pronajmout.

Relax i zábava

Do provozu penzionu je zapojena celá rodina majitele a i ostatní personál je považován spíše za členy rodiny než za zaměstnance. Všichni se snažíme vytvářet příjemnou atmosféru, aby si příchozí svůj pobyt co nejvíce užili. V zimě i v létě, kdy je otevřena zahrada s letním barem, si hosté mohou posedět u sklenky vína, vychlazeného piva nebo naopak horkého grogu a vychutnat si ten pověstný klid a pohodu jižní Moravy. Na své si u nás přijdou ale i ti, kteří mají rádi zábavu. Tradiční hody, cimbálová muzika či putování Ze sklepa do sklepa jsou ideálními možnostmi, jak se zabavit a poznat něco z naší kultury.

Penzion „U školy“ je ideální pro jednotlivce, rodiny i skupiny. Všichni ocení krásné město obklopené vinohrady, příjemnou a vstřícnou obsluhu a služby, které poskytujeme. Pokud hledáte ideální místo pro oslavu, svatbu či firemní jednání, není to pro nás také žádný problém. Připravíme Vám vhodné prostory, občerstvení a případně i hudbu v podobě cimbálové či jiné muziky.

Zkrátka vždy každého rádi přivítáme.
 
Využijte nezávazné rezervace pobytu Rezervovat pobyt

 

 

Naši hosté nám napsali
Na oslavu mých narozenin jsem měla u p. Pálky objednáno veškeré jídlo, včetně rautu. Jídlo i raut byl, velmi chutně připraven a naservírován - ''vynikající''. Majitel je velmi ochotný, klientovi splní veškerá přání a ve všem vychází vstříct. Můžu všem moc doporučit.

 

   Strouhalová Hana, Břeclav

WEBEDITOR DOMÉNY s.r.o.